• تلفن: 63417000 21 98+
  • info@ikec.ir
در ارتباط باشید:

ارائه خدمات و راهکارهای پرد‏اخت (Payment Service Solutions)

مدیریت ترمینال­ها  Terminal Management System

این ماژل به منظور ثبت اطلاعات ترمینال­ها و مدیریت تغییرات آنها تعبیه شده است. بخشی از قابلیت­های این ماژول سیستم انبارداری جامع می­باشد که کلیه اطلاعات مربوط به ورود و خروج ترمینال را در خود نگه می­دارد این اطلاعات شامل ورود اولیه ترمینال­ها، ارسال برای تعمیر، ارسال برای نصب و غیره می­باشد. حتی ترمینال­هایی که در اختیار نمایندگان قرار می­گیرد نیز در این سیستم ثبت می­گردند. بدین ترتیب با ردگیری ترمینال­ها در این سیتم می­توان از مکان فیزیکی آنها در هرزمان اطلاع پیدا نمود و موجودی انبار را در هر بخش بصورت کاملا مجزا کسب نمود. عملیات تخصیص و فسخ ترمینال به پذیرندگان نیز در این زیر سیستم صورت می­گیرد.

مدیریت تراکنش­ها Transaction Management System

در واقع این بخش هسته مرکزی سیستم بوده و وظیفه ثبت و مدیریت کلیه تراکنش­های دریافتی از درگاه­های مختلف را بر عهده دارد. در این بخش متناظر با هر موجودیت سیستم از قبیل دارندگان کارت، پذیرندگان و یا ذینفعان یک یا چند حساب وجود دارد.

مدیریت کارت Card Management System

بانکداری الکترونیکی به دلیل هزینه­های پایین سرمایه­گذاری اولیه، هزینه­های پایین نگهداری، و پردازش کاملاً خودکار اغلب تراکنش­ها، نسبت به ایجاد شعبه و حتی تلفنبانک مزیت دارد و با استفاده از آن می­توان با ارائه اغلب سرویس­های مالی در تمام ساعات شبانه­روز رضایت کاربران را جلب نمود. از مهمترین نیازمندی­های راه اندازی سیستم­های بانکداری الکترونیکی، صدور کارت­های بانکی و مدیریت آن­ها می­باشد.

مدیریت گزارشات Reporting System

این ماژول به منظور تامین انواع گزارشات مالی و غیر مالی سیستم طراحی و تولید گردیده است. در این ماژول سعی بر آن شده تا تنها به گزارشات کاغذی اکتفا نگردد و انواع خروجی در قالب­های مختلف تهیه و تولید شود.

مدیریت انواع کانال Channel System

این ماژول با استفاده از پلت فرم جاوا طراحی و پیاده سازی گردیده است. وظیفه این ماژول گرفتن گرفتن تراکنش­ها از درگاه­های مختلف، پردازش آنها، ذخیره Parse، Log اطلاعات، ارسال آن به بخش مناسب در سیستم و غیره می­باشد.