• تلفن: 63417000 21 98+
  • info@ikec.ir
در ارتباط باشید:

شرکت پژو سیتروئن (PSA) دومین تولید کننده خودروی اروپا طی قراردادی با شرکت IBM جهت حضور پژو بعنوان تولید کننده خودروی متصل (Connected Car) و سرعت بخشیدن به تصاحب بازار این خودروها، گام بلندی برداشت .

در این قرارداد هفت ساله، شرکت IBM تجربیات دنیای فناوری اطلاعات خود را جهت توسعه و پیشرفت بازار فعلی بکار خواهد گرفت. ایجاد یک اکو سیستم جدید با هدف توسعه  خدمات ارزش افزوده در خودروی متصل در راستای ارتباط با صنایع در حال توسعه ی پیش رو،  از جمله نحوه توزیع و گستردگی خودرو، شهرهای هوشمند و صنایع خرده فروشی، مدنظر می باشد.

پیش بینی انجام شده تعداد 250 میلیون خودرو متصل تا سال 2020 در جاده های جهان می باشد. بیشترین تمرکز همکاری بین IBM و پژو جهت نوآوری روی اپلیکیشن های گوشی های هوشمند در خودرو، سیستم Navigation، امداد جاده ای و سایر اپلیکیشن های تفریحی می باشد و در این راستا مسئولیت فروش و بازاریابی در این نوآوریها بین دو شرکت تقسیم شده است .

” برایت کورتکس” مدیر واحد کسب و کار خودرو متصل PSA می گوید: ما جهت توسعه کار در حوزه اینترنت اشیا در خودرو به دنبال تعریف تجربه خوب برای مشتریان در برند خود هستیم و در این راستا با این قرارداد از طریق پارتنر خود تعریف جدیدی از راحتی و آسایش مشتریان در خودروی متصل و بکارگیری آن به سلیقه خود، برایشان دنبال می کنیم.

از طرفی “دریک ولشاگر” مدیر جهانی IBM در صنعت خودرو اعلام نمود : از زمان ظهور اینترنت اشیاء ، بکارگیری آن درصنعت خودرو با تعریف آسان و روان سازی کار و زندگی از طریق این وسیله در شرکت IBM توسعه داد و  این قرارداد نقطه عطفی خواهد بود تا دریک کار مشترک تلفیق این نوآوری و آرامش در خودرو را به نمایش بگذاریم.

شرکت کارت ایران خودرو، پیشرو در فناوری اطلاعات خودروئی بعنوان اولین طراح سیستم های خودروی متصل در کشور، افتخار دارد که بکارگیری این تکنولوژی را در گروه صنعتی  ایران خودرو در دستور کار خود قرار داده و هر روز در این خصوص علاوه بر نوآوری ، تغییرات و اخبار این موضوع را دنبال می کند.

 

 

نظرات شما

You must be logged in to post a comment.