حضور در نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو

شرکت تجارت الکترونیک ایران خودرو در هفدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو به عنوان میزبان ، شرکت خواهد نمود. زمان این نمایشگاه از تاریخ ۹ الی ۱۲ آبان ۱۴۰۱ می باشد .

نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو، لوازم و مجموعه های خودرو تهران که همه ساله در مرکز نمایشگاهی سئول برگزار میگردد، فرصت بسیار مهمی است تا شرکت های فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندرکاران و متخصصان  صنعت خودرو قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیتها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمایند. قطعا نمایشگاه امسال یکی از نمایشگاه های بسیار قدرتمند در حوزه قطعات خودرو خاورمیانه خواهد بود.

نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو، لوازم و مجموعه های خودرو تهران یکی از بزرگ ترین رویدادهای صنعتی و بازرگانی کشور می باشد. این نمایشگاه از ابتدا با هدف ارائه قابلیت ها و توانمندی های شرکت ها و هدایت آنها به بازارهای گسترده تر برگزار میگردد. این نمایشگاه همچنین به عنوان فرصتی برای صنعتگران خلاق جهت معرفی آخرین محصولات مدرن و نیز آشنایی با صنعت قطعات خودرو سایر کشورها میباشد. نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو هر سال در ماه نوامبر در تهران برگزار میشود و شرکت بازرگانی بین المللی “ایدرو” میزبان این نمایشگاه در هر دو بخش داخلی و خارجی می باشد.

از تمامی علاقه مندان و همکاران دعوت بعمل می آید تا در این نمایشگاه میهمان شرکت تجارت الکترونیک ایران خودرو باشند .

تاریخ شمسی: ۹ الی ۱۲ آبان ماه ۱۴۰۱
تاریخ میلادی Oct 31 2022 – Nov 3 2022
۴ روز نمایشگاه
دوشنبه تا پنج شنبه
زمان بازدید ۸ صبح الی ۱۵ عصر
محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

سالن A-44